Доставка | Оплата

Доставка

Примітка: при замовленні на суму більше 1500 грн, доставка Новою Поштою до відділення - безкоштовна. 

При замовленні на суму менше 1500 грн - відповідно то тарифів транспортної компанії. Звичайний тариф Нової Пошти - від 50 грн по Києву і від 70 грн по Україні в залежності від фактичної або об'ємної ваги. 

Вартість кур'єрської доставки по Києву - 100 грн.

Оплата

  • Переказ на картку ПриватБанку (номер карти будет надіслан вам в смс після підтвердження замовлення)
  • Оплата банковською карткой Visa/MasterCard на сайті (через платіжний сервіс ПриватБанку)
  • Післяплатою у відділенні Нової Пошти
  • Готівкою при отриманні

Примітка: у разі сплати замовлення післяплатою у відділенні Нової Пошти, комісію за переказ коштів (20 грн + 2% від суми замовлення) сплачує покупець. 

Обмін

  • Через Нову Пошту

Примітка: якщо вам щось не сподобається у вашому замовленні - ми зможемо без питань замінити ваш товар на інший. Для цього будь ласка, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом (по телефону, в Viber/Telegram/Facebook або через електронну пошту) і ми повідомимо вам адресу для повернення товару. Якщо нами була допущена якась помилка у вашому замовленні - повернення відбувається за наш рахунок. Якщо ви повертаєте товар за будь-яких інших причин - то за рахунок покупця.

Повернення

  • Через Нову Пошту

Примітка: повернення товару можливо впродовж 14 днів після покупки. Якщо ви хочете повернути товар - будь ласка, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом (по телефону, в Viber/Telegram/Facebook або через електронну пошту) і ми повідомимо вам адресу для повернення товару. Повернення коштів відбувається на вашу карту впродовж 5 днів після отримання і перевірки товару. Якщо нами була допущена якась помилка у вашому замовленні чи ви незадоволені якістю товару - повернення відбувається за наш рахунок. Якщо ви повертаєте товар за будь-яких інших причин - то за рахунок покупця.